W niedzielę 12 czerwca 2014 r. w Szkole Podstawowej im. J. U. Niemcewicza w Neplach obchodzono Dzień Dziecka. Pierwszym punktem programu była część artystyczna, na którą składały się występy wokalne uczniów, urocze wierszyki i wdzięczne tańce w wykonaniu najmłodszych uczniów. Potem rozpoczęła się prawdziwa impreza mająca wywołać dziecięcy uśmiech i radość. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, a wśród nich wesołe miasteczko, gdzie dzieci mogły korzystać z dmuchanej zjeżdżalni i zamku, basenu z piłeczkami, toru przeszkód, wymagającego dobrej kondycji a także wypróbować sprawność ujeżdżając byka rodeo. Dla każdego dziecka przewidziano mały poczęstunek złożony z hot – doga i butelki napoju, a dla rodziców – z daleka pachnącą grochówkę. Kolejną atrakcją festynu była świetna zabawa za sprawą prowadzącego DJ „Fantomasza”, który dzięki niewyczerpanej ilości swoich pomysłów na konkursy i konkurencje przez kolejne godziny zabawiał  uczestników imprezy. Były więc konkursy tańca z rodzicami i na gazecie, wielkie bańki mydlane tworzone przy pomocy sznurka, slalom z piłką na łyżce, hokej z piłką zmyłką, wyścigi ślimaków i wiele innych. Wszędzie biegały kolorowo pomalowane buzie. Dobra zabawa i atmosfera święta towarzyszyła wszystkim do końca imprezy przy sprzyjającej tego dnia pogodzie. Atrakcje, nagrody i posiłki ufundowała Gmina Terespol, słodycze - radny powiatu bialskiego p.Radosław Sebastianiuk, upominki – Rada Rodziców.

>>>GALERIA ZDJĘĆ<<<